fbpx

Поширені питання

1. Як працює ваш прилад / капсула? На чому заснований принцип дії на організм?

Принцип дії – ефект геометричної форми шестикутника. 1500 шестигранників правильної геометричної форми створюють енергетичний кокон з енергії дуже високої вібрації, яка входить в резонанс з організмом людини і відбуватися процес відновлення і структуризації водних середовищ організму. Також ефект доповнюється хромо і звукотерапією. Опціонально – генератор Шумана на частоті 7,83Гц.

2. Які питання вирішує?

Капсула створена для профілактики здоров’я і реабілітації після травм, операцій, виснаження життєвих сил і вирішує питання зміцнення життєвих сил і гармонізації психічного стану.

3. Ще Гіппократ сказав «не нашкодь», наскільки він / вона безпечний?

Капсула не є медичним приладом, вона повністю безпечна.

4. Чому капсула має таку форму? Елементи?

Капсула і елементи мають форму природних елементів. В результаті дослідження ми прийшли до висновку, що такі форми найбільше сприяють зміцненню здоров’я і набору енергії.

5. Як буде змінюватися стан з плином часу?

Ми радимо своїм відвідувачам взяти курс з декількох сеансів, так як під час перших трьох сеансів буде відбуватися налаштування вашого організму, а потім розпочнеться набір енергії.

6. Коли можна очікувати позитивний результат?

Позитивний результат ви можете отримати вже після проходження одного сеансу. Довготривалий результат залежить від курсу, який ви обрали, а також від вашого вихідного стану.

7. Скільки може тривати ефект від сеансу?

Це багато в чому залежить від вашої здатності налаштуватися під час сеансу. А також уміння зберігати рівний стан після відвідування капсули.

8. Чи можна користуватися приладом / капсулою дітям? Тваринам?

Діти можуть відвідувати сеанси по досягненню ними 12 років, в супроводі дорослих. Обов’язкова попередня консультація. Капсула не призначена для домашніх вихованців.

9. Чи можна капсулу мати у себе вдома?

Так можна.

10. Чи є обмеження за віком? Захворюваннями? Інвалідності?

Обмеження існують для дітей молодше 12 років, для людей з психічними патологіями і онкологічними захворюваннями. В усіх інших випадках, необхідно записатися на консультацію або зателефонувати // посилання на сторінку «Контакти».

11. Чи можна збільшувати час перебування в капсулі? Чому 40 хв?

Ні. Час перебування в капсулі – 40 хвилин, отримано в результаті багаторазового тестування, і є оптимальним для вашого самопочуття і здоров’я.

12. Необхідно якось готуватися для відвідування капсули?

Так. По можливості, Ви повинні бути налаштовані позитивно: виключити страх, переживання, хвилювання. Ми рекомендуємо Вам пройти консультацію перед сеансом, це допоможе Вам розслабитися і отримати хороші результати від перебування в капсулі.

13. Тепер ми зможемо витрачати на ліки значно менше грошей? Чи є капсула альтернативою фармакології?

Якщо Ви стежите за своїм здоров’ям і займаєтеся профілактикою, то питання з фармакологією для Вас не настільки актуальне.

15. Це ІС – Інтелектуальна власність? Патент? Сертифікати? Дозвіл?

Так.